پاسخگویی کلینیک

ساعت 8 صبح تا 22 شب

تلفن تماس

02179658000

تلفن تماس : 02179658000
پاسخگویی :8 صبح تا 22 شب

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

فهرست مطالب

لبخند، صورت را زیبا می‌کند. بی‌شک یکی از جلوه‌های لطیف در چهره هر انسانی، لبخند دلنشین و زیبای او است. لبخند، نتیجه هارمونی و هماهنگی اجزاء و فرم دندان‌ها در صورت ما است. به عبارت دیگر رابطه بین اجزای چهره، اندازه هر کدام از عناصر، فرم و رنگ آن‌ها پدیدآورنده چهره‌ای زیبا و خواستنی است. برای رسیدن به این هماهنگی، گاهی لازم است فرم لثه تغییر کند، طول و فاصله دندان‌ها و نیز برجستگی‌هایی که ایجاد شده، بهبود یابد و در نتیجه لبخندی دلنشین حاصل گردد. یک دندانپزشک زیبایی، شناخت کاملی از این اجزا دارد و روابط بین آن‌ها را به خوبی می‌شناسد. بنابراین می‌تواند با اصلاح طرح لبخند، زیبایی را به چهره ما برگرداند.
اصلاح طرح لبخند (طراحی لبخند)، مجموعه‌ای از درمان‌های زیبایی را شامل می‌شود که در کنار هم به ایجاد لبخندی ملیح و دوست داشتنی کمک می‌کنند. این درمان‌ها لمینت دندان، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، روکش‌های فول سرامیک، کامپوزیت ونیر، ارتودنسی و… است که باعث اصلاح فرم، رنگ، شکل و موقعیت دندان‌ها خواهد شد.
نکته مهمی که درباره اصلاح طرح لبخند باید بدانید این است که کاندید چنین درمانی صرفاً افراد دارای دندان‌های شکسته، خراب، تغییر رنگ داده و نامرتب نیستند، بلکه همه افراد به ویژه کسانی که دندان‌های سالم و زیبایی دارند، می‌توانند به سراغ آن بروند و با ایجاد یک تغییر کوچک در شکل دندان یا سفید کردن دندان ها، تغییر چشمگیری در چهره خود پدید آورند و زیبایی لبخند خود را مضاعف نمایند.
اگر جزو افرادی هستند که به واسطه شغل و موقعیت اجتماعی، زمان زیادی را به برقراری ارتباط با مردم اختصاص می‌دهید، حتماً به لبخندی زیبا نیاز دارید تا چاشنی ارتباطات گرم و صمیمی شما شود. پس در استفاده از روش‌های درمانی که برای اصلاح طرح لبخند در نظر گرفته شده، شک نکنید و همین امروز به یک دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب سایت

Leave A Comment