پاسخگویی کلینیک

ساعت 8 صبح تا 22 شب

تلفن تماس

02179658000

تلفن تماس : 02179658000
پاسخگویی :8 صبح تا 22 شب

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال

فهرست مطالب

ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دندان، از روش‌های مرسوم کاشت دندان است که انجام آن به کسانی که به دلایل مختلف دندان‌های خود را از دست داده‌اند و دنبال یک روش دائمی برای جایگذاری دندان‌های خود هستند، پیشنهاد می‌شود. ایمپلنت دندان، راهی برای داشتن دندان‌هایی کاملاً شبیه به دندان‌های طبیعی است که اگر به خوبی از آن مراقبت شود، تا پایان عمر بدون هیچ مشکلی، ماندگار خواهد بود.
ایمپلنت، قطعه‌ای از جنس تیتانیوم است که درست شبیه به دندان طبیعی ساخته می‌شود. این قطعه را از طریق جراحی، در داخل فک بیمار قرار می‌دهند و زمانی که به خوبی با استخوان فک پیوند خورد، روکش و تاج را بر روی آن می‌گذارند. امروزه روش ایمپلنت دیجیتال، جایگزین روش‌های سنتی ایمپلنت شده و توانسته بسیاری از دغدغه‌های بیماران را برطرف گرداند.
ایمپلنت دیجیتال، از روش‌های نوین کاشت دندان است که تاکید آن کاشت با حداقل برش می‌باشد.
در ایمپلنت دیجیتال، پزشک با شبیه‌سازی کامپیوتری به شکل سه بعدی، وضعیت استخوان‌ها و عصب‌ها را به طور دقیق بررسی می‌کند و با کمترین عارضه، ایمپلنت را در جای خود قرار می‌دهد. طبیعی است که در این شیوه با برش کمتر، بیمار درد کمتری را احساس می‌کند و روند بهبود او نیز آسان‌تر و سریع‌تر پیش خواهد رفت.
در ایمپلنت دیجیتال، نیازی به بخیه زدن محل زخم نیست؛ زیرا بر خلاف ایمپلنت معمولی که جراح برای بررسی استخوان، به ناچار لثه را تا قسمت انتهایی آن می‌شکافت، در نوع دیجیتال تنها یک حفره کوچک در لثه ایجاد می‌شود و پایه ایمپلنت، به سادگی در جای خود قرار می‌گیرد.

از آنجایی که متخصص ایمپلنت دیجیتال، برای انجام کار از کامپیوتر و ابزارهای دیجیتالی استفاده می‌کند، می‌توان گفت که یک راهنمای دقیق و کاربردی در حین جراحی در اختیار دارد و به واسطه آن، عمل را با کمترین آسیب به دندان و عصب‌ها به نتیجه می‌رساند. ضمناً در ایمپلنت دیجیتال، تاج بلافاصله روی پایه جای خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب سایت

Leave A Comment